Turniej czwórek na Varsovii

W sobotę 25.03. nasz najmłodszy zespół dziewcząt /2007/08/ uczestniczył w nietypowym turnieju mini piłki ręcznej w Warszawie. Klub Varsovia organizuje w każdym miesiącu turniej mini piłki ręcznej dla dzieci. Drużyna liczy 4 zawodników + bramkarz. Gra toczy się na połowie boiska. Czas gry 10 minut. W zawodach biorą udział zespoły dziewcząt i chłopców. Zależnie od losowania gra się z dziewczynkami lub chłopcami.

W sobotę rozegraliśmy 5 meczów. Graliśmy kolejno z Varsovią I i II /dziewczęta/, Białołęką, Wyszkowem I i II /chłopcy/. Celowo nie podaję wyników, bowiem ideą tych zawodów jest sam udział. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Skład zespołu: Maja Bankiewicz, Julka Kieliszczyk, Zuzia Wąsowska, Maja Gąsowska, Sandra Langiewicz, Magda Sankowska, Wiktoria Osińska, Marta Korzeń, Majka Wąsowska, Patrycja Cyran i Gabrysia Kuźma.