Turniej w Łukowie

W dniach 31.03 – 02.04 braliśmy udział w XII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Łukowie. W trzech kategoriach wiekowych 2006, 2005 i 2004 „walczyło” 26 zespołów z całej Polski. W roczniku  2004  /naszym/  było 8 drużyn.

Kolejno zmierzyliśmy się z : Radzyminem, Końskimi, Gliwicami, Łukowem, Ochotą Warszawa i na koniec zawodów o V miejsce w Turnieju – powtórnie z zespołem z Końskich.

Po zwycięstwie w ostatnim meczu, zajęliśmy V miejsce – co należy uznać za niezły wynik patrząc na końcową klasyfikację zawodów. / W fazie wstępnej Turnieju przyszło nam grać z drużynami, które ostatecznie zajęły czołowe miejsca /.

Kolejność końcowa:

1. Łuków
  2. Gliwice
  3. Tychy
  4. Radzymin
  5. Cegłów
  6. Końskie
  7. Ochota Warszawa
  8. Biała Podlaska.

Takie zawody są dla nas bardzo potrzebne, ponieważ możemy zmierzyć się z dobrymi zespołami z całej Polski. Mamy okazję na „żywo” sprawdzić swoje umiejętności i pomyśleć nad czym należy dalej pracować.

Wyniki meczów, strzelcy bramek i zdjęcia z turnieju dostępne są w odpowiednich zakładkach.